Ana Menü

HEMŞEHRİMİZ

Prof. Dr. Veysel Eroğlu Prof. Dr. Veysel Eroğlu


Üye Resimleri

Ragıp GÜNEŞ Ömer Lütfi SOYSAL İrfan ÇELİKKANAT Mehmet SATILMIŞ Ömer BÜLBÜL Burhanettin BÖLÜKBAŞ Enver KOCAAĞA Hakan CENGİZ Zeynel AKKUZU Mehmet Fahrettin SOLMAZ Ali ÜNLÜ Mahmet Ziya KARATAŞ Halil ATEŞ Yakup KARTAL İsmet ALSAN Ahmet KÜLCÜ Kadir KESKİN Hüseyin ARI Zeynel BAYRAM İhsan KIZILTOPRAK Mehmet YAKUT İmdat YERLİKAYA Mustafa KAÇAR Ali İhsan YERLİKAYA Osman CERİT Mustafa TOSUN İsmail YAKŞİ Şükrü KORKMAZ Abdülkadir KOCA Kadir ÇETİNKAYA Adem DOĞAN Süleyman AKKUZU Erkan GÜMÜŞ Yakşi YAKŞİ Kazım GENCER Okan GARDAŞ Hilmi ŞENER Fatih OKUMUŞ Satılmış ÇOLAK Ali KURT Metin ERÇOBAN Ömer CERİT Muammer AKSOY Çetin KOZAN Ali Osman KOZAN Raşit KOZAN Mevlüt ARIK Ali ÇELİK Hasan DURAK Ramazan KOCAAĞA Erol SARITAŞ Kadir ALTINTAŞ Lütfi ŞİŞİK Gazi CEVİZ Mehmet Ali ÇAVUŞOĞLU Ahmet BAĞ Ayten BURKAN KAPLAN Hüseyin TAŞTAN Fatih SOLMAZ Mevlit BOZDAĞ Ceylan AKKAYA Erdoğan KORKUSUZ Ömer GEDİK Hüseyin ALKAN Hüseyin Özkan ACAR Şaban AĞILÖNÜ Battal AKKUŞ Mahmut ÇALIŞKAN Yaşar SARIDAŞ İbrahim COŞGUN Mesut COŞGUN Erol KOÇHAN Ali KIZILTOPRAK Yusuf PETEK Tayfur GÖKTAŞ Necati KAVLAK Burhan ERTEK Abdullah DEMİR Devrim BALI Ali Rıza ÇELİKKANAT Veli YILDIRIM Ramazan YILDIZ İsmail YILMAZ Selcuk AKINCI Ahmet KAYIŞÇI Fatma PARLAK Azize Gülşah BÜLBÜLCANDEMİR Hayri ALSAN Bilgin TELEK Asuman TELEK Mustafa YASAK Oğuz EREN Mehmet ASLAN Hayati KALAYCI Mustafa ERGÜVEN Üzeyir DİNDAR Mustafa Ali AKBAL Orhan TEKİN Üzeyir DİNDAR Ramazan KOCAAĞA Halil İbrahim DANIŞMAN Yusuf KARAKAYA Mustafa PAMUKÇU İbrahim İZİDOĞRU Emin KOÇ Sami TUNÇ Osman Nuri BÜYÜKER Necdet TAŞKIN Cevdet TAŞKIN Metin KARAOT .. .. .. .. .. .. .. ..

AFYONKARAHİSAR

AFYONKARAHISAR

Anket

DENEME ANKETİDİR

Oy vermek için üye olmanız gerekmektedir.

BANKA BİLGİLERİ

Banka Bilgileri Banka Bilgileri


Üye Girişi

Kullanıcı Adı

ParolaHenüz Üye Değil Misiniz?
Buraya Tıklayarak Üye Olabilirsiniz.

Parolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın

YAZARLARIMIZ

Kadir KESKİN Kadir KESKİN
Resim Üzerine
TIKLAYINIZ


Kısa Mesajlar

Mesaj göndermeniz için üye olmanız gerekmektedir.

03/02/2010 18:57
deneme

24/04/2009 11:27
arkadaşlar merhaba şimdilik üye sistemi aktif durumda değildir kayıt yapan arkadaşlara e-posta ile gerekli bilgiler verilecektir.

Forum Başlıkları

En Yeni Forum Başlıkları
Henüz Başlık Oluşturulmamış.
En Fazla İlgilenilen Başlıklar
Henüz Başlık Oluşturulmamış.

Çevrimiçi Kullanıcılar

· Çevrimiçi Ziyaretçiler: 1

· Çevrimiçi Üyeler: 0

· Toplam Üye Sayısı: 1
· En Yeni Üye: mehmety

VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI HABERİHemşerimiz, Yönetim Kurulu Üyelerimizden Halil ATEŞ' in annesi Emine ATEŞ(Merhum Murat Ustanın Eşi) 26.06.2018 Bu Gün vefat etmiştir. Cenazesi 27.06.2018 Çarşamba günü Afyon ili Şuhut İlçesi Başçıkhisar Kasabasında öğle namazını müteakip defnedilecektir. Merhumeye Allahtan rahmet, geride kalan aile ve akrabalarına sabır ve baş sağlığı dileriz.
Manisa Afyonkarahisar'lılar Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu.

RAMAZAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN

2018 İFTAR YEMEĞİ

Derneğimizin 09.06.2018 Cumartesi günü, Şelale Plaza' da düzenlediği iftar yemeği; Manisa Protokolünün Önde gelenleri ve Bir çok daire amiri, hemşeri ve dostlarımızın katılımı ile coşku ve huşu içerisinde gerçekleşmiştir. Desteklerini esirgemeyen ve katılan tüm protokol üyeleri, hemşeri ve dostlarımıza teşekkür eder. Saygılarımızı sunarız.
Manisa Afyonkarahisarlılar Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu.


KADİR GECEMİZ MÜBAREK OLSUN

2018 YILI İFTAR YEMEĞİ DAVETİ


Değerli Hemşehri ve Dostlarımız;
Her yıl Düzenlediğimiz Geleneksel 2018 İftar Yemeğimizde sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız. Tüm hemşehri ve dostlarımız davetlidir.

YER: Şelalle Plaza Bahçe 75. Yıl Mah. M. Akif Ersoy Cad. No: 73 YUNUSEMRE / MANİSA

İrtibat:
Dr. Ragıp GÜNEŞ: 0542.6735169
Mehmet SATILMIŞ: 0505.5808246

19 MAYIS ATATÜRKÜ ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLU OLSUN

VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI HABERİ

VEFAT ve BAŞSAĞLIĞI HABERİHemşerimiz, Manisa Büyükşehir Belediyesi Mahalli Hizmetler Daire Başkanı Ahmet ULUTURHAN vefat etmiştir. Cenazesi 18.05.2018 Cuma Namazından sonra Manisa Büyükşehir Belediyesi Önünde Düzenlenen Törenden sonra defnedilmek üzere Afyon İli Dinar İlçesine yola çıkmıştır. Merhuma Allahtan rahmet, geride kalan ailesine, akrabalarına sabır ve baş sağlığı dileriz.
Manisa Afyonkarahisar' lılar Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu.

1 MAYIS İŞÇİNİN VE EMEKÇİNİN BAYRAMI KUTLU OLSUN

Sağlık Mutluluk içinde, Sağduyu, huzur, barış ve kardeşliğin hakim olduğu bir dünya dileği ile; genç, yaşlı, tüm işçi ve emekçilerimizin 1 MAYIS EMEK ve DAYANIŞMA GÜNÜ' nü kutlarız.

BERAT KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN

SÜNNET DÜĞÜNÜNE DAVET

Hemşerimiz, Emine ve Halil SARIKAYA' nın oğulları Mehmet' in sünnet düğün törenine tüm hemşeri ve dostlarımız davetlidir.

Konvoy: 05 Mayıs 2018 Cumartesi Saat : 18:0
Yer: Uncubozköy Mah. 5504 Sk. No: 13 Dr:29 Yunusemre - MANİSA

Mevlid: 05 Mayıs 2018 Cumartesi Saat : 19:00
Yer: Esnaf Sanatkarlar Düğün Salonu 2. Kat Yunusemre - Manisa

Düğün: 05 Mayıs 2018 Cumartesi Saat : 20:00
Yer: Esnaf Sanatkarlar Düğün Salonu 2. Kat Yunusemre - Manisa

İrtibat: 0.536.2320052

Not: Cemiyetimiz Pilavlıdır.

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLU OLSUN


Sayfa oluşturulma süresi: 0.79 saniye
1,207,629 Tekil Ziyaretçi