Ana Menü

HEMŞEHRİMİZ

Prof. Dr. Veysel Eroğlu Prof. Dr. Veysel Eroğlu


Üye Resimleri

Ragıp GÜNEŞ Ömer Lütfi SOYSAL İrfan ÇELİKKANAT Mehmet SATILMIŞ Ömer BÜLBÜL Burhanettin BÖLÜKBAŞ Enver KOCAAĞA Hakan CENGİZ Zeynel AKKUZU Mehmet Fahrettin SOLMAZ Ali ÜNLÜ Mahmet Ziya KARATAŞ Halil ATEŞ Yakup KARTAL İsmet ALSAN Ahmet KÜLCÜ Kadir KESKİN Hüseyin ARI Zeynel BAYRAM İhsan KIZILTOPRAK Mehmet YAKUT İmdat YERLİKAYA Mustafa KAÇAR Ali İhsan YERLİKAYA Osman CERİT Mustafa TOSUN İsmail YAKŞİ Şükrü KORKMAZ Abdülkadir KOCA Kadir ÇETİNKAYA Adem DOĞAN Süleyman AKKUZU Erkan GÜMÜŞ Yakşi YAKŞİ Kazım GENCER Okan GARDAŞ Hilmi ŞENER Fatih OKUMUŞ Satılmış ÇOLAK Ali KURT Metin ERÇOBAN Ömer CERİT Muammer AKSOY Çetin KOZAN Ali Osman KOZAN Raşit KOZAN Mevlüt ARIK Ali ÇELİK Hasan DURAK Ramazan KOCAAĞA Erol SARITAŞ Kadir ALTINTAŞ Lütfi ŞİŞİK Gazi CEVİZ Mehmet Ali ÇAVUŞOĞLU Ahmet BAĞ Ayten BURKAN KAPLAN Hüseyin TAŞTAN Fatih SOLMAZ Mevlit BOZDAĞ Ceylan AKKAYA Erdoğan KORKUSUZ Ömer GEDİK Hüseyin ALKAN Hüseyin Özkan ACAR Şaban AĞILÖNÜ Battal AKKUŞ Mahmut ÇALIŞKAN Yaşar SARIDAŞ İbrahim COŞGUN Mesut COŞGUN Erol KOÇHAN Ali KIZILTOPRAK Yusuf PETEK Tayfur GÖKTAŞ Necati KAVLAK Burhan ERTEK Abdullah DEMİR Devrim BALI Ali Rıza ÇELİKKANAT Veli YILDIRIM Ramazan YILDIZ İsmail YILMAZ Selcuk AKINCI Ahmet KAYIŞÇI Fatma PARLAK Azize Gülşah BÜLBÜLCANDEMİR Hayri ALSAN Bilgin TELEK Asuman TELEK Mustafa YASAK Oğuz EREN Mehmet ASLAN Hayati KALAYCI Mustafa ERGÜVEN Üzeyir DİNDAR Mustafa Ali AKBAL Orhan TEKİN Üzeyir DİNDAR Ramazan KOCAAĞA Halil İbrahim DANIŞMAN Yusuf KARAKAYA Mustafa PAMUKÇU İbrahim İZİDOĞRU Emin KOÇ Sami TUNÇ Osman Nuri BÜYÜKER Necdet TAŞKIN Cevdet TAŞKIN Metin KARAOT .. .. .. .. .. .. .. ..

AFYONKARAHİSAR

AFYONKARAHISAR

Anket

DENEME ANKETİDİR

Oy vermek için üye olmanız gerekmektedir.

BANKA BİLGİLERİ

Banka Bilgileri Banka Bilgileri


Üye Girişi

Kullanıcı Adı

ParolaHenüz Üye Değil Misiniz?
Buraya Tıklayarak Üye Olabilirsiniz.

Parolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın

YAZARLARIMIZ

Kadir KESKİN Kadir KESKİN
Resim Üzerine
TIKLAYINIZ


Kısa Mesajlar

Mesaj göndermeniz için üye olmanız gerekmektedir.

03/02/2010 18:57
deneme

24/04/2009 11:27
arkadaşlar merhaba şimdilik üye sistemi aktif durumda değildir kayıt yapan arkadaşlara e-posta ile gerekli bilgiler verilecektir.

Forum Başlıkları

En Yeni Forum Başlıkları
Henüz Başlık Oluşturulmamış.
En Fazla İlgilenilen Başlıklar
Henüz Başlık Oluşturulmamış.

Çevrimiçi Kullanıcılar

· Çevrimiçi Ziyaretçiler: 1

· Çevrimiçi Üyeler: 0

· Toplam Üye Sayısı: 1
· En Yeni Üye: mehmety

İZMİR / ÇİĞLİ AFYONKARAHİSAR'LILAR DERNEĞİ AÇILIŞI BÜYÜK BİR COŞKU İLE YAPILDI

HABERLER GENEL25.04.2010 Pazar günü saat 13:00 İZMİR / ÇİĞLİ' de AFYONKARAHİSARLI' LAR KÜLTÜR, YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA derneği açılışı büyük bir coşku ile yapıldı. Açılışa Derneğimiz Yönetim Kurulu Üyeleri ve Manisadan Afyonkarahisarlı hemşerilerimiz katılmışlardır.

İZMİR AFYONKARAHİSARLILAR DERNEKLERİ YÖNETİM KURULU ÜYELERİ MANİSADA

HABERLER DERNEĞİMİZ20.04.2010 Pazar günü Alaybey Ali ÜNLÜ' nün kıratanesinde de saat 21:00 da Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve İzmirden gelen AFYONKARAHİSAR dernek yöneticilerinin katılımı ile bir toplantı yapıldı..

LALELİDE TOPLANTI

HABERLER DERNEĞİMİZ11.04.2010 Pazar günü Laleli de saat 21:00 da Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve hemşerilerimiz bir araya gelerek; tanışma, kaynaşma faaliyetinde bulunuldu.


NURLUPINARDA TOPLANTI

HABERLER DERNEĞİMİZ04.04.2010 Pazar günü Nurlupınar da saat 21:00 da Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve hemşerilerimiz bir araya gelerek; tanışma, kaynaşma faaliyetinde bulunuldu.


İzmir Aliağa' da Ramo Tesislerinde İzmir ve Manisa Afyonkarahisarlılar Dernekleri Toplandı

HABERLER GENEL


04.04.2010 Pazar günü Saat 19:00-24:00 arası İzmir Aliağa' da Ramo Tesislerinde İzmir ve Manisa Afyonkarahisarlılar Dernek Başkanları ve Yönetim Kurulu Üyeleri Toplandılar.
Toplantıda ortak olarak düzenlenecek Katmer Şenliği Organizasyonu ve Federasyon çalışmaları konularında fikir alışverişinde bulundular.
Toplantıya;
İzmir Millet vekili Selçuk AYHAN, Dokuz Eylül Üniversitesi Jeofizik Bölümü Öğretim Üyesi Yrd.Doc.Dr. Mehmet Ali DANIŞMAN, İzmir İzulaş Müdürlüğünden Emekli Bekir TOYDEMİR,

Manisa Afyonkarahisarlılar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Ragıp GÜNEŞ, Başkan yardımcısı Ömer Lütfi SOYSAL, Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet SATILMIŞ,

İzmir Emirdağ ve Çevresi Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Ersin GÜNGÖR, Yönetim Kurulu Üyesi Hasan SÖĞÜT,

Aliağa Afyonkarahisarlılar Kültür ve Dayanışma Derneği Onursal Başkanı Zeki TOPRAK, Kurucu Başkan Kadir ÖZKARA, Dernek Başkanı Ramazan KARAÇOR, Başkan Yardımcısı İbrahim AKYÜZ,

Çiğli Afyonkarahisarlılar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı İsa GÖK, Başkan Yardımcısı Ahmet KAYA, Yönetim Kurulu Üyesi Cemal DURMAZ,

Gaziemir Afyonkarahisarlılar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkan Yardımcısı Mustafa ÖZEL, Yönetim Kurulu Üyesi Hamdi ARIK,

Güney Kasabası Dernek Başkanı Ramazan GÜZEL,

Düzağaçlılar Derneği Yönetim Kurulundan Kamil KAVAS ve İlyas ER

katılmışlardır.

DERNEK YÖNETİMİ NİŞAN TÖRENİNDE

HABERLER MANİSADAN


Hemşerimiz Ali PAMUÇU'nun kızı Tuba ve Mustafa KODEŞ' in oğlu Ramazan' ın nişan törenine Derneğmiz Yönetim Kurulu Başkanı Ragıp GÜNEŞ, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ömer Lütfi SOYSAL, Yönetim Kurulu Üyelerimizden Mehmet SATILMIŞ ve Ömer GEDİK katılarak tebriklerini sundular.


VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI

HABERLER MEMELEKETTEN


Hemşerimiz Haydar GÜLEÇ; Manisa İl Sağlık Müdürlüğünden emekli olduktan sonra Afyonkarahisar ili Sinanpaşa ilçesi Çalışlar Köyünde Muhtarlık görevini yapmakta iken 31.03.2010 Çarşamba günü 13:00 saatlerinde kalp krizi sonucu vefat etmiştir. Cenazesi 01.04.2010 Perşembe günü Çalışlar köyünde defnedilecektir.

Merhuma Allahtan rahmet, geride kalan aile ve akrabalarına baş sağlığı dileriz.

Manisa Afyonkarahisar'lılar Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu.

İZMİR MERMER FUARINDAN ZİYARET GÖRÜNTÜLERİ

HABERLER GENEL25.03.2010 Perşembe günü İzmir'de düzenlenen Mermer Fuarında saat 18:00 de Yönetim Kurulu Başkanımız Dr.Ragıp GÜNEŞ ve Üyelerimizden Sn.Mehmet SATILMIŞ ve Sn.Hüseyin ARI hemşerilerimizin açtığı stant ve reyonları ziyaret ettiler. Bu ziyaret sırasında çevremizdeki Afyonkarahisarlılar dernek başkanları ve üyeleri ilede görüşülerek birlik beraberlik mesajları verildi. Önümüzdeki günlerde 2'si yapılacak olan Katmer Şenilklerinin birlikte yapılması konusuda görüşüldü. Bu konuda ki çalışmalarımız devam etmektedir.

Ziyarete Manisa Vali Yardımcımız Sn.Kadri CANAN, Afyon Kanal 3 Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü SERTESER, Dokuz Eylül Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd.Doc.Mehmet Ali DANIŞMAN Kale Mobilya ve Balmahmut Mermer Sanayi İşletmecisi Selami Fehmi KURUCAN da katılmışlardır.
Ziyaret sırasında görüşme yapılan Diğer derneklerin Yöneticileri;
Ersin GÜNGÖR (İzmir Emirdağı ve Yöresi kültür Dayanışma derneği Başkanı)
Ramazan KARAÇOR (İzmir Aliağa Afyonkarahisarlılar Kültür ve Dayanışma Dernek Başkanı)
Osman AYDIN, Edip AÇAR (Denizli Afyonkarahisarlılar Kültür ve Dayanışma Dernek Başkanı ve Yardımcısı)
Naci TAŞPINAR (İzmir Dinarlılar Kültür ve Dayanışma Dernek Başkanı)

Hemreşerimiz Ali PAMUKÇU' nun kızının nişanına davet

HABERLER MANİSADANHemşerimiz Ali PAMUKÇU; 21 Mart 2010 Pazar günü Saat: 19:00' da yapılacak olan kızının nişan törenine tüm hemeşerilerimzi davet eder.

KEÇİLİ KÖYDE TOPLANTI

HABERLER DERNEĞİMİZ21.02.2010 Pazar günü Keçili köyde saat 20:00 da Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve hemşerilerimiz bir araya gelerek; tanışma, kaynaşma faaliyetinde bulunuldu.


HEMŞERİLERİMİZİN OĞULLARINI ASKERE UĞURLADIK

HABERLER MANİSADAN


Hemşerilerimizden Şaban AĞILÖNÜ' nün oğlu Salih, Ömer SOLMAZ' ın oğlu Yasin ve Hüseyin TETİK' in oğlu Ramazan' ı 21.02.2010 Pazar günü mahallelerinde kalabalık bir hemşeri grubunun da katılımı ile Askere uğurladık.

Sayfa oluşturulma süresi: 0.35 saniye
622,945 Tekil Ziyaretçi